• ółążść‡

 W niedzielę 28.09.2014 – dokładnie w rocznicę nabożeństwa w intencji rodzin, które przeżywaliśmy w Roku Wiary – w naszym kościele przeżyliśmy podobne wydarzenie z okazji  ROKU RODZINY. Chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować za to wspaniałe wspólne przeżycie: zespołowi Pasja Miłości, s. Dolores Zok i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego nabożeństwa oraz wszystkim licznie zgromadzonym uczestnikom. Bógzapłać! 

A poniżej znajdziecie krótką foto-relację z tego wydarzenia...

Powrót

W ostatni piątek tegorocznego Wielkiego Postu (11.04.2014 r.) odprawiliśmy "uliczną" Drogę Krzyżową, w czasie której nieśliśmy krzyż i modliliśmy się w intencji naszych rodzin. Poniżej fotograficzna relacja z tego wydarzenia.

Powrót

W dniach 20-23.03.2014 r. odbyły się rekolekcje w naszej parafii, którym przewodniczył - z okazji Roku Rodziny - diecezjalny duszpasterz rodzin ks. dr Jerzy Dzierżanowski. Poniżej znajdziecie trochę zdjęć dokumentujących to wydarzenie.

Powrót

Po rekolekcjach - w niedzielny wieczór - ławki kościoła wypełniły się jeszcze raz niemal w całości na Gorzkich Żalach i projekcji filmu "Odważni". 

Menu

Statystyki


statystyka

Wyszukiwanie

 

Dzisiaj jest

niedziela,
25 września 2022

(268. dzień roku)

Święta

Niedziela, XXVI Tydzień zwykły
Rok C, II
Dwudziesta Szósta Niedziela zwykła

 

SondaLicznik

Liczba wyświetleń strony:
11192

Zegar